Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz Bodor #65486 üzenetére

    Igen de a számítógépet mindenképpen LAN kábelen kell kapcsolni a média boxhoz.
    Igen nálam is így van avval a különbséggel. hogy egy NAS és a ZIDOO X10-ben levő HDD-ről kapja az anyagot. Van egy S905-s és egy S912-s boxom amin egy SD kártyán CoreElec rendszer fut amit kb 10 perc alatt lehet élesíteni. Na meg ott a zidoo x10 is. Az AVR már 2 HDMI kimenetes és az egyik egy projektorhoz csatlakozik.
    Hát a 160 E Ft meg az eladott AVR árából bőven kifutja. Persze az AVR lehet használt is. Én is az OKYOT használtan vettem és a DENONT Németből vettem újonnan jóval olcsóbban mint itthon.
    Számítógép sokat fogyaszt míg egy box minimális fogyasztással és minden készen van nem kell sokat vacakolni a beállításokkal a jobb megoldás szvsz. Még torrentezés is megoldható a boxokra dugott HDD-re.

    Azért írom, hogy türelem játék ha nem akar az ember egy láncolatba belefutni ami jóval drágább megoldás.
    Körbe kell nézni a házimozi topikban meg az amlogic topikban kérdezősködni osztani szorozni.

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák