Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75912448

    törölt tag

    válasz gulyasa #13624 üzenetére

    Valamit félreértesz :-) , nem kaptam ingyen egyiket sem. Az elsőt egy magyar forgalmazón keresztül kaptam volna, amit egy bizonyos idő után lemondtak a Kínaiakra hivatkozva, aztán tegnap kiderült, hogy mégis megjött. Mikor lemondták, fogtam magam és megrendeltem Kínából. Ez a rendelés megjött 2 napja, a magyar pedig tegnap (kb75 nap után). Itthon valóban nem kapni egyelőre, de ígérik, tervben van. Ezért ajánlottam fel, gondolkodtam rajta, hogy az elsőt (ehhez járna magyar gari) elboltolhatjuk. Bár nekem is logikusabb lenne ezt megtartani, de a Kínai már be van üzemelve és biztosan működik.

    (#13625)

    Én is innen rendeltem, 23-án adták fel, hétfőn már a kezemben volt. Valahol elkeveredett a tiéd, szerintem megjön még. Pont ugyanezt éltem át néhány hete. Rendeltem banándugókat, szintén Kínából. Az első rendelésem 50 nap után jött meg, kérésemre ezt visszafizette az eladó a 40. nap elteltével. Majd a második rendelés 2 héten belül megjött, természetesen az első árát is visszautaltam neki. Szóval az enyém is utazgatott valahol, ki tudja hol... Mindenesetre 45 napon belül reklamálnod kellett a pay pal-nál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák