Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz r0by #3224 üzenetére

    Hát nemtudom engem igazából sosem zavartak az ilyen fények... nálam világít / villog vagy 60 led a szobába de nem zavar... (tv, erősítő, dvd, modem, routerecske :), külső rack, monitor (SAMSUNG - jó erős kék fény), wire-egér-bill, plexi oldalú ház - alaplapi ledek...stb...)

    Szóval elég nagy fényáradat van az asztal körül de sosem zavart... habár nem lenne rossz tényleg tudni, hogy ki lehet e az összes ledet kapcsolni, mert végülis az egy "plussz" lenne amit megtehetsz a routereddel... :)

    Valaki röviden írja már le pls... hogy mit kell létrehoznom, vagy hova és mit kell beírnom az smb.conf-ba ahhoz, hogy felh.név és jelszót kérjen mikor rákattintok a routerre... biztos tudja valaki, gondolom csinálta már valaki... nekem most nincs kedvem sem időm sajnos, hogy elolvassam az eBookot amit r0by küldött... (majd elolvaosm mindenféleképp, mert érdekel), mert időhiányban vagyok, és még ma be szerettem vna fejezni teljesen a router configolását... már csak ez van hátra... (torrent kész, authletikáció kész a phpmyadmin-hoz, az RPC2-t (hogy az ntorrentel ne lehessen csak úgy kapcsolódni 1xerűen) úgy oldottam meg 1enlőre, hogy megváltoztattam és mostmár nem RPC2 az elérése..., authot nem sikerült csinálni mert valamiért az ntorrent nem tudja értelmezni és visszadobja a kapcsolatot... na mind1 nem részletezem a lényeg h már majdnem kész vok :)

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

Új hozzászólás Aktív témák