Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    válasz bihariszabi #206 üzenetére

    Ok bajnok! Szerintem bocsássuk szavazásra, hogy ki tart igényt a jelenétedre ebben a topicban - ad abszurdum ezzel a stílusoddal a lapcsaládon való jelenlétedre - és majd meglátjuk jó? Majd te fogod megmondani, hogy miről folyjon itt a beszélgetés a 35 napos tagságoddal? Azt nem akarod rögtön írásba adni, hogy min gondolkozzunk?

    Nyilván ahhoz már érzelmi intelligencia is szükségeltetik - amiről eddig nem sok tanúbizonyságot tettél -, hogy legalább annyira fontos a mondanivaló, mint az, hogy hogyan mondják. És ez a fajta földbedöngölős stílus itt nem divat. Normális kommunikációval talán nem utáltatnád meg magad 5perc alatt és senki nem szólna egy rossz szót sem.

    Úgyhogy mindaddig magasról lexarom, hogy mit mondasz, amíg így mondod. Felőlem akár az Univerzum új gravitációs törvényét is lefekteteheted, ha azt nem tudod mások megsértése nélkül tenni, addig ez lesz a válaszom és a véleményem. Biztos ismered azt a régi mondást, miszerint a stílus maga az ember. Én befejeztem veled a csevejt, simán ugrom a hozzászólásaidat.

    [ Szerkesztve ]

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák