Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Martin2004

    tag

    válasz Hunter2 #4603 üzenetére

    ott a pont. 4 darabot hajtani széksőséges értéken az más tészta, mint, 2-t. akkor már inkább 2*2, bár abból 1200-as már nem nagyon van.

    Zsubi:

    Igen, azt mondom, ez a lap 4*1 GB-ot (de talán 2*2-t sem) fog nagyon meghajtani 1200-on.

    Egyébként, én is puskáztam a fenti linkről, onnan vettem az Advanced 350 ps-t.

    Lehet, hogy tudnád növelni az órajelet, ha a 15-ös időzítést visszavennéd 18-ra, csak az a kérdés, hogy nem lesz-e mégis lassabb.

    Nézd, igaz 4 maggal, 3.5 Ghz-en én 1100-on kergetem az 2*2* GB OCZ Reapert P5Q Deluxe-ban, és megy mint a veszedelem, pedig én is marhára vágytam 9000-es Everest- olvasás fölé, és kb. most is 8750, mint a p5e+6600 3. Ghz-en.

    Na, tessék, itt a különbség, az x38 ugye mégis csak felsőkategória (volt). 20% plussz órajel kellett ugyanahoz az olvasási sebességhez, igaz, most az írás és a másolás lényegesen jobb, lasabb, hanem, gyorsbb mint az olvasás.

    ráadásul a kingamax is hozta az OCZ szintjét,

    Szerintem ne görcsülj a RAM-órajellel, inkább vegyél egy 9550-es négymagos procit, húzd fel, oszt rokkendroll :)

    Azzal legalább érezhető lesz a gyorsulás :)

    Az emberek nem abban különböznek egymástól, hogy kinek mennyi esze van, hanem, hogy ki mennyire tudja azt használni.

  • katt777

    félisten

    válasz Hunter2 #4603 üzenetére

    Ha nincs megfelelő táp, az nem a RAM-ok hibája. A lapon 4 RAM-illesztő hely van, és azokat megfelelően ellátja árammal (már ha megfelelő naftát kap). Ez a dolga. Az én tápommal nem volt probléma egy lappal sem.

    Martin2004: 1200MHz-ig támogatja a RAM-okat a P5Q, mennek is benne RAM-ok még afölött is (de az már tényleg mák), ezt visszanézheted a topicban. Mindenesetre a Kingmaxaim 9100-9500MB/s sebességet teljesítenek 1126 MHz-en... :U

    Hawk1979: Én nem fényképeztem le, de látom, és nincs ott semmi akadály. Jól is néznénk ki, ha úgy csinálják meg, hogy ne lehessen merevítőt oda rögzíteni!

    Zsubi. Azt azért tudd, hogy azért sehol nem cserélnek neked alkatrészt, mert az nem bír egy bizonyos szintű tuningot. Csak a gyári értékeken kell hibamentesen működnie mindennek.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák