Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz glaci #1956 üzenetére

    Honlapomon ott van, mi micsoda. AI Suite is.
    Egyébként kilőheted az AI Nap-ot (ez a készenléti mód), akkor talán nem csinálja. Én még nem jutottam el addig.
    AI Suite-nál volt olyan, hogy kérte, hogy high performance módban legyen az EPU6 (ami lényegében a normál PC üzemmód), hogy minden funkciója működjön. De a tuningolás (AI Booster) értelmetlen, mert biosban állítja át ez is az értékeket, csak sokkal nagyobb a hibalehetőség, mert alig lehet valamit állítani.
    A legegyszerűbb sztem az, amit én is csinálok: belőttem az EPU-val min. fogyasztásra a gépet, és úgy használom, VGA kihajtáshoz még az a +5% tuning sem kell, ha meg tesztelni akarok, bios-ban el van mentve a 3.8GHz-es, és a továbbtuningolható, de stabil 3.9GHz-es beállításom. Ezek után csak nyomok AI-nál egy auto-t mindenre (-RAM), és máris megint takarékoskodom.
    Everestből annyit tudni, hogy a RAM-sebességet is visszaveszi az EPU. De a hőmérsékletét még a PCProbe sem méri (alaplap hőm. van), ha egyszer nincsen rá szenzor.
    Hibernálás az első, amit kikapcsolok OS install után. Ill. a 2., mert elsőre a lapozófájlt. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák