Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    Sziasztok, Xonart szeretnék venni, mert Audigy 2 platinum pattog Win7 X64 alatt. Na de mégis milyen Xonart érdemes? Itt mindenki a D1-et írja, ami jelenleg 17.900 huf az edigitalban, NADE van egy DS is, ami csak 12.900. A kettő között mégis mi lehet a különbség hangzásvilágban? Googleben utánakerestem, de semmi érdemleges információt nem találtam, ezért is kérdem itt.

    Make Love not war!

  • SirRasor

    őstag

    Üdv!

    Az miért van, hogy Win7 X64 RTM-re nem megy fel az Asus honlapról leszedett hozzá való béta driver? Felrakom, és ahogy indítanék programot, olyan..hogyismondjam..nem indulnak el a programok, még a jegyzettömb se. Hang az van, de semmi se működik. Leszedem a drivert és minden megint jó.

    Egyedül egy driverrel működik most. Az eredeti CD-jét betettem (szerintem win7-et se támogat, nemhogy 64 biteset :DD), nem kérdez semmit, feltelepít valamit, restart, és van hang.

    Ráadásul úgy van hang, hogy az Audio Centerben külön be tudom kapcsolni a 7.1-es Virtual Speakert, amitől eszméletlen jól hangzik. XP alatt ezt nem lehet, mert ez már magától aktiválja a Dolby Digital Speakerts, amitől kifejezetten fos lesz a hangzás. Ha a MUSIC presetet használom, akkor is aktiválja a Dolbi Digital Speakerst meg a Dolby Pro Logic IIx-et, amitől megintcsak irdatlan fos lesz a hang, teljesen máshogy szól, mint normális esetben. Pár számnál nincs nagy különbség, de pölö: black metálnál kifejezetten csőhangzás megy rá. Vagy ez lehet a driver hibája?

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák