Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c41r0^

    őstag

    válasz bozont #1073 üzenetére

    én is letesztelem akkor ezt a felkeverést GX-szel XP és Vista alatt is, pedig szerintem minden lehetséges dolgot kipróbáltam már... gondolom 6 channels, 5.1 output, GX on, és egy zenelejátszó indítása stereo hanganyaggal?

    igazság szerint én mindig kikapcsolva hagyom a GX-et, csak 5.1es játékoknál kapcsolom be, akkor sem mindig, csak ha köztudottan EAX-os

    nálad "klasszikus" felkeverés van stereonál, azaz a két fronton hallható forrás kimegy a két side-ra, a centeren pedig a két front keveréke hallható és megy a sub is?

    A Crysis demo-val pedig sztem ne foglalkozz, bár megpróbálhatod GX-offosan is 6 csatornával, hátha akkor megy. Nálam is votl már, hogy a GX-et bekapcsolva csak stereon ment a játék, kikapcsoltam és máris ment az 5.1.

    Ha belegondolsz egyébként szeritnem mindegy, hogy 8 vagy 6 csatorna ha 5.1es rendszered van, mert 8 csatornánál a side-ra ugyanazok mennek ki, mint 6 csatornánál, azt meg úgyis hallod. Amit nem hallasz az a 2 hátsó sorround. De azt így se úgysem fogod.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák