Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neilszab

    őstag

    válasz Jack@l #883 üzenetére

    Hát még ha tervez is, akkor arra biztos hogy nagyon sokat kell majd várni. Egyrészt nem ismert még a modderek számára az engine, azt tisztességesen kitanulni nem lesz kis meló, pláne úgy, hogy az F1RFT eddig kizárólag csak ISI engine-en jelent meg. Másrészt van 3 db gyári historic F1 az AC-ban, valamint 2 modern formaautó is, sztem ezzel a játékosok is bőven el lesznek 1 évig, amíg tisztességesen kihatják is kiismerik ezeket az autókat. ;)

    (sokan fanyalognak, hogy jaj csak 37 autó lesz az AC-ban... hát nem tudom, a GT Legends-ben sincs sokkal több, de 7 év nem volt nekem elég rá, hogy mindegyiket tökéletesen kihajtsam és kiismerjem :B )

    Egyébként a madarak azt csiripelik, hogy a Ferrarival való szoros kapcsolatnak hála, lehet érkezik majd vmilyek pár éves Ferrari F1 gép is, és ha az meglesz, nem hiszem hogy annál bárki jobbat tud majd csinálni. :U
    (Max a festéseket, meg a 3D modelleket cserélgetik majd a modderek, de az nekem személy szerint meg tök mindegy, hogy néz ki... nem fogom magam tőle jobban érezni magam, ha vki átpingálja az aktuális festésre, a fizikához inkább meg ne nyúljanak :DDD ...jobb egy pár éves hiteles, mint egy fals idei)

    [ Szerkesztve ]

    Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Új hozzászólás Aktív témák