Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csiga85

    csendes tag

    válasz DeFranco #6439 üzenetére

    Szerintem a babakocsiba szoktatás a nyerő, ha valóban szellőztetni akarjuk a kis apróságot...akárhány kiló és nem kell agyonöltöztetni és takarózni se...addig meg simán elvan ölben kengu nélkül is, amíg elaltatjuk és utána betesszük a kocsiba...bele kell szoktatni...kitartóan...

    "Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

  • tildy

    nagyúr

    válasz DeFranco #6439 üzenetére

    Igeen , pontosan igy megyunk majd setalni. En vagy a ferjem fogja cipelni, akarmerre megyunk. Ha szelloztetni akarom kirakni az udvarra, arra ott az autosules, ha meg megyunk parkba, akkor meg viszem a kendoben, vagy hordozoban.

    csiga85: itt:

    vagy egy nagyobb darab férfira egy darabka anyagban kifeszülve felkötni egy gyereket, már önmagában is nevetséges, nemhogy káros...ezért én babakocsi hívő vagyok, ritka alkalmakkor kenguru, max 1-2 óra hosszra...
    Képzeld el, amikor egy mammutra felkötnek egy bébimammutot...

    Lehet, hogy szerinted csak a babakocsi a jo - kotott csipore mondjuk nagyon nem, de reszletkerdes -, csak probaltam arra reflektalni, hogy a a fenti mondatoldban bizony kemenyen beszolsz annak, aki nem ugy csinalja mint ti( de ezt mar toled megszoktam, nem egyszer mondtad mar hogy majd ha ott leszel meglatod. IGen,meg)

    Londonban meg baromira nem praktikus a babakocsi, persze ha a gyereket akarod onvedelmi fegyvernek hasznalni, mint egy tank, akkor hajra! Magyarorszagon, foleg videken tok mas a helyzet, most jottem vissza, nem lattam meg egy bunko babakocsist se. Itt igen. Meg itt sok metro, atsallas, ez az. Macera. n meg utalok segitseget kerni.

    Amit lattam korulottem csak hordozoban (nem autos hordozora, hanem mei-tai, kendo, vagy bekalabtartasos kenguru) hordozott gyerekeket, akiknek semmi bajuk nem lett.
    Unokatesom lanyanak peldaul jobb lett volna az, ahol a gyerek terpeszt, mert kesobb ugy kellett gyogytornaztatni. Ot babakocsiztattak, holott megfelelo labtartassal caloszinuleg nem lett volna szukseg a durva tornaztatasra

    dortimcsi: ne aggodj, teljesen jol neztek ki gyerkoccel abban a hordozoban, amit mutattal. :K :K :K

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák