Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZiD

    tag

    válasz DeFranco #6424 üzenetére

    Így, ezt nagyon jól látod :C Vennék én használtat, pont arra irányult az eredeti kérdés, hogy milyet(márka, típus miegymás)

    Babakocsi kelleni fog szerintem, főleg a páromnak, így vegyes használat lesz.

  • emmm

    senior tag

    válasz DeFranco #6424 üzenetére

    :D :D

    Nálunk is van itthon kenguru, de akkor azt egyelőre hanyagolom, pont az ültetés miatt. Még jó, hogy ezt most olvastuk, mert pont a napokban akartuk kipróbálni, csak egyszerűbb volt az adott szituban babaverdába vágni és kifarolni vele.

    Bázistalpról jut eszembe: mi pl. a Minimanóban rendeltünk tavaly decemberben egy Cam babakocsit, idei típust, amit ugye nem tudtunk kipróbálni, csak egy hasonlót. Az egész cucc amúgy teljesen jó, állítható fedélzeti computer meg lézeres nyomkövető kutyaf@sza is van rajta, viszont a babahordozójával totál szívás volt, mert nem lehetett hátra bekötni a kocsiban (2007-es Corolla). Visszavittem először a Minimanóba, hogy a manóba nem lehet ezt bekötni a hátsó ülésre (ugye most még menetiránynak háttal), csak előre...nos, az egyik eladó megpróbálta, neki sem sikerült. Megnézettem egy Toyota szalonban is, ott vállat vontak, mondván, túlságosan új a babakocsi. Mondom, f@sza. :F
    Aztán írtunk a manóknak, hogy valamit kezdjünk már ezzel, és az lett a vége, hogy megint elmentem hozzájuk, ahol is egy másik eladónak valahogy csak sikerült negyed óra alatt betennie, de mondta, hogy tényleg gázos a helyzet. Így aztán egy bázistalp oldotta meg a helyzetet, az legalább működik rendben.

Új hozzászólás Aktív témák