Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz hdman #11656 üzenetére

    Hasonlóan aktív életet élünk mi is, de valahogy a játékok terén "leragadt" az autóknál....de ott "félelmetesen"...
    egyszerűen semmi más nem érdekelte,csak az autók...pedig egyéb játékból is Dunát lehet rekeszteni otthon!
    Biciklizés, rollerezés,bújócska, fogócska, erdei kirándulások kutyasétáltatással is akár egybekötve itt is megvannak...

    A "kézműves" (festés, gyurmázás etc...) dolgok kevésbé érdekelték...leültünk vele sokszor,vagy kérte néha magától is, de max10 perc és abbahagyta...mindegy velünk, vagy nélkülünk...

    A legózást most kezdte el....el voltam keseredve, mert semennyire nem érdekelték az építős játékok, de szinte
    egyik napról a másikra rákattant, és azóta egészen ügyes, mutatós (persze mi mást) járműveket épít!

    Valszeg ezt is mi toltuk el, mert annyira sokat foglalkoztunk vele,hogy abban a korosztályban mikor már várná az ember, hogy játszik egyedül is, képtelen volt ezt megtenni! Apával vagy anyával egyfolytában....
    Azt hiszem kicsit több levegőt kellet volna neki hagyni, és nem egyfolytában mellette lenni, hogy tanuljon meg önállóan is játszani....

    Ezt "mostanában" az elmúlt pár hónapban kezdte el végre megtenni!

    Reméljük sikerül azt is lassan elérni hogy vigyázzon a cuccaira...

    Egyébként plusz egy játékötlet mindenkinek:
    MOst vettem meg neki a Szuper Mágikus JInn-t Legjobb tudomásom szerint itt a legolcsóbb ;)
    Tetszik a gyereknek, bár ettől is nagyobb katarzist vártam, de azért szokott vele "dumálgatni"!
    év elején akartam venni a "régiből" de kiderült, hogy az már kifutott, és sehol nem lehet kapni...el is keseredtem mert én próbáltam egyik havernál régebben az "1.0 Tigrist", és igazán jópofának tartottam! Volt egy hosszabb időszak a piacon, amíg szünet volt, és most kiadták a 2.0 verziót, amiben már 5féle témakörben(Állatok, ruhák, növények, sportok vagy foglalkozások) lehet barkóbázni!

    Egyébként besz@rás, hogy a tangabugyitól :Y a ráján át, mennyi mindent ismer.... :B :DDD
    Néha viccelget....jópofa

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák