Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz V.Stryker #10523 üzenetére

    Tuv approvednak kell lennie, ha fenn a gépen külön ülőhelyen akarod használni. Amúgy feladhato babakocsi Vál együtt.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • Balinov

    félisten

    válasz V.Stryker #10523 üzenetére

    A 4,5 éves gyereknek külön ülő helye van, így gondolom neki is mehet az 55x40x20 -as 10kg csomag. Ugye?

    jol gondolod, 2eves kortol kell majd neki is kulon jegyet valtani,de a 4.5evesnek mehet a 10kg-os kezipoggyasz + ne felejtsetek el,hogy sokszor a kisborondot is fel lehet sokszor adni, van, mikor rendes baggage checkinnel, van, hogy a boardingnal a sorban allva mennek korbe. Azt hiszem a 737-800-asaikra az elso 90 utas kp-jat tudjak feladni.

    Erdemes feladott nagyborondbe a ruhakat, szokasos cuccokat, kisborondbe kevesbe ertekes, de azert eleg fontos cuccokat, es a kistaskaba/hatizsakba a fontos cuccokat (utlevel, foglalasok, fenykepezo,tablet,stb). igy az meg akkor is nalad van (fejed felett valahol 10 sorral arreb, vagy a labadnal, ha sokadiknak kezditek a boardingot), amikor a kp-t mar elnyelte a 737-es bendoje.

    babakocsit fel veszik ingyen, tuv-os gyerekulest detto, csak azt nem tudom, egyszerre a ketto megy-e. eddig csak babakocsit vittunk, es gyerekulest autokolcsonzotol bereltunk kocsival.

    Van, hogy megkerdezik nagyborond feladasnal, hogy fel akarod-e adni a babakocsit is, Pestre ezer eve nem mentunk, de pl. Pozsonyban talan erdemes, nem kell sokat setalni a kapuig, Becsben mar meggondolando (Patrik epp akkor kezdett el jarni, mikor onnet/oda repultunk) itt Dublinban viszont sose adjuk fel, attol a pillanattol,hogy atmesz a security check-en jo 20percet gyalogolsz normal, vagy 15-or roham tempoban.

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák