Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz AMD Power #9305 üzenetére

    Nagyon sajnálom,,, de csak, annyit tudok mondani, hogy próbáld átértékelni...a problémád megértem, de "engedd el", és sz@rd le, ha nem eszik,,, próbálj meg vele egy órán keresztül(szó szerint) liftezni...hátha megunja...ha a wellness f@sza, érezd ott jól magad...
    Tavaly 2 éves volt a gyerek,amikor elmentünk Horvátországba egy apartmannba,, ismerős helyre, számunkra nem is volt újdonság...
    Azt hittem 2 év után végre pihenünk,,, egy rémálomként éltem meg először,,, aztán kezdtem átértékelni,,pld hajnali kelés, nyávogást megosztottuk asszonnyal,, egyik nap ő kelt, és hagyott aludni engem, másnap fordítva,,, én vittem hajnalban az elsőként nyitó cukrászda-kávézóba,,,ő kapott sütit, én ittam kávét...
    Szép volt a napfelkelte a tengerparton kávézás közben :DDD
    Horror, én tudom,,,, de amit tudtok hozzatok ki belőle,csak nyugodj meg kicsit, és értékeld át,,, ne az anyagiakból, és ne saját értékrendszeredből indulj ki...hanem a pöcsöséből....
    A nyaralós videonk azóta sem készült el teljesen..."hazugság" az egész :DDD közel sem volt ilyen boldog :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák