Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csiga85

    csendes tag

    válasz tildy #6793 üzenetére

    Szerintem egyáltalán nem gond a bebújós, a rékliset 2 db-ot vettem és mindig megtörte a bőrét az átlapolásnál és a plussz patentok helyénél, ha hason aludt...macerásabb végig patentolni...rugiban részesítem előnyben csak az elöl végig gombost...minden másban bebújós, esetleg nyakon patentos oldalt...ráadásul amikor csavarodott, akkor az átlapolás elnyúlt és az egyik része szorította a másik laza volt...meg kell tanulni ezt is, senki sem úgy születik, hogy újszülöttet öltöztet azonnal...egyébként jobb, ha megszokja a bebújóst, mert hasonló elven élő anyuka totál réklis volt...ráadásul pöcsösön és a mai napig nem tud ráadni pulcsit, csak kardigánt és pánikol a gyerek, ha a fején akar áthúzni valamit bárki is...szóval ez szerintem nem azon dolgok egyike, amin fenn kell akadni, sőt én a bebújóst pont hogy javaslom, anyukaként és rutinosabb leszel az öltöztetéssel is, nem ezen fog múlni, hogy eljátssza- e majd a 8 karú polipot egy ruha felvételnél......meg aztán nem kell örökké tartani a fejét majd... :) nem olyan törékenyek azért... én ezen sose paráztam.. a tesco-sok meg szerintünk is Nr.1. és pénztárcabarát...jó kiszerelésekkel...második nálunk a H&M...harmadik a C&A...

    "Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

Új hozzászólás Aktív témák