Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz fi:zi'k #10307 üzenetére

    na, a többiek már nagyon sok mindent leírtak, pár dolgot még kiemelnék akár elhangzott akár nem:

    - a babakocsi árát két dolog határozza meg, a kivitel (mennyire masszív, mennyire praktikus) és a súly, kb. 30-70 arányban. a könnyű babakocsi általában drága vagy szétesik.

    - nyilván javaslom a könnyűt

    - javaslom a 4 kerekűt mindenképpen, a 3 kerekűvel ismerős megszívta, volt hogy a kereszteződés közepén blokkolt be az első kerék mert keresztbefordult

    - én olyat választanék mindenképpen, amit egy kézzel is össze lehet csukni és fel lehet venni akár hátratett kézzel is, mert ha az egyik kezedben a gyerek...

    - nagyobb kerekűt válasszatok, lehetőleg mind a négy keréken, sok helyen jól jön. jobb a tömör, de puha, mint a felfújható, sokat kell gumiztatni

    - a rugózást én nem tartom vészesen fontosnak, mert magának a szerkezetnek is van valamennyi mozgása, és nem 60-nal kell kiegyengetnie a kátyúkat

    - vagy a tolókar vagy a kupola legyen forgatható. nagy előny, ha mindig tudod úgy fordítani, hogy takarja a napot, mert minden sétát tönkre tud tenni ha a gyerek szemébe tűz a nap. már pedig vagy odafelé vagy visszafelé tűzni fog.

    - nekünk egy ideig egy graco quattro tour deluxe volt, kölcsön kaptuk, nagyon szerettük de 14 kiló volt, ami baromi sok. a mostani egy caretero monaco ami egy jó kocsi, de érezhetően gyengébb felépítmény, cserébe 9 kiló

    - nem feltétlenül kell fix mózes, vannak nagyon frankó puha falú mózesek, nekünk is az volt. maga a babakocsi ilyenkor gyakorlatilag egy sportbabakocsi, aminek lehajtható a háta. ebbe megy bele a puha falú mózes lehajtott háttámlával, illetve erre teszed rá az autós hordozót és így kijön a 3:1. nekünk végig ez a megoldás volt, szerettük. nem mellesleg helytakarékos.

    - legyen egybekaros és legyen jól manőverezhető

    - a lengyelek nem rosszak, van kit a pólus felé valami babakocsiboltjuk a kínaiaknál, kicsit fapados és mindnek van valami kehe de vállalhatóak. általában csak két kézzel csukhatóak ami gyász

    - autós hordozóhoz nagyon melegen ajánlom a bázistalpat, akár használtan, baromi nagy előny ha van, csak becsattintod a hordozót és gyia, nem kell kötögetni. isofixes hordozó nem tudom milyen van és az milyen.

    - mindenképp rejtő- és terepszínű legyen, First ladyre ráhagytam az almazöldet, mindig olyan mintha lehányták volna, mi vagyunk a koszos család a bölcsiben

    - ha van megfelelő használt, érdemes azt megvenni, nem feltétlenül kell az új horror árát kifizetni, 1001 másra fog még kelleni a pénz, amiből inkább kell az új.

Új hozzászólás Aktív témák