Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz xhege #2165 üzenetére

    A turazashoz kell egyaltalan barmilyen watch? Nem jobb a telefon?
    A telefon ugyis nalad lesz a zsebedben vagy a hatizsakban, ha nagyon nagy kor lesz, akkor ott lesz egy powerbank is.
    Terkepezni ugyis szenvedes az oraval, ahhoz valszeg elo fogod venni a telefont, ha ismeretlen helyen kell navigalni. 5-6 ora rogzitest es navigalgatast egy telefon meg siman kibir.
    Pulzust merni a turan nem akkora izgalom, hogy realtime kelljen nezni allandoan, de ha megis erdekel, akkor is egy sima BT mellkaspant sokkal olcsobb, mint egy apple watch.

    Disclosure: mindezt ugy mondom, hogy egy honapja vettem U2-t, mint elso okosorat, es szigoruan veve nem volt ra szuksegem, elotte mar volt mellkaspantom az edzesekhez, turan navigalni ezutan is elo fogom venni a telefont, szoval igazabol tenlyeg nem volt ra szuksegem. Csakhat valamiert megis nagyon szerettem volna 🤷 1-2 eve mar folyamatosan probaltam ellenallni.

    U1 vs U2: pont volt CPU-GPU-NPU bump hosszu ido utan, nem? Ez pont eszreveheto, nem? Meg talan a storage is 32->64 lett. Meg talan a dupla csippentes lett, azt en eddig nem annyira hasznaltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák