Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M1995

    aktív tag

    válasz Lali-213 #355 üzenetére

    Én nem használom, de most próbálgattam és:

    Windows Apple Music bekapcsoltam lossless, stream és download is.

    stream esetén:
    3:49 perces dal, lossless jel látszik, file részleteknél mégis AAC és 7.8 MB méret, ez nem lehet lossless méret, viszont a dal talán mintha jobban szólna, talán csak a kiírás hibás

    download esetén:
    3:47 perces dal, lossless jel látszik, file részleteknél HLS media (ez az ALAC DRM neve) és a fájl méret már 26.7 MB ez hihető is lossless

    Arra jutottam, ha a lossless jel látszik akkor az is szól és csak bug a tulajdonságok info stream esetén. Ha letöltöd, akkor helyesen is mutatja a kiírás is. Redditen rákeresve ugyanezt találtam:

    If the little lossless icon is there when the song is playing it is lossless. This has been tested. The information is just a bug. You can download the songs and it will show lossless file sizes.

    Just an incomplete feature. Download this song - and the properties will display correctly.

    Nálam marad az AAC, elég jól szól az is. Amikor hosszabb ideig lossless módban teszteltem, néha kifagyott a lejátszó, AAC módban nem történt ilyen, hónapok óta használtam a bétát is.

Új hozzászólás Aktív témák