Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diokhan

    addikt

    válasz apple87 #59121 üzenetére

    Pontosan!

    Bootcamp-el történő telepítéskor gyakorlatilag azt éred el, mintha egy windows laptopod lenne, és amikor windows-ra bootolsz, akkor az OSX csak pihen a másik partíción. A virtuális win nekem is megzabálta a gépet, amióta bootcamp-el van fent a win7, semmi bajom nincs vele. Sőt, mostanában azt vettem észre, hogy többet használom a wint, mint az OSX-et, mert pl Sierrára nem találtam működő ingyenes FTP klienst, valamint a Search and Rescue is windowsos "szimulátor" féle.
    Nyugodtan telepíts bootcamp-el, tanácsolnám, hogy előtte olvass el mindent, amit tudni kell róla, itt megteheted, csak ki kell választani, hogy melyik windowst akarod telepíteni. Hajrá!

    Ja szerk: nekem HDD-n is volt bootcamp az SSD előtt, szóval erre a mondatra, hogy "Azért kéne az ssd bővítés hogy tudjak win 10 et OSX mellé telepíteni bootcamp-al" az a válaszom, hogy a kettő nem zárja ki egymást. HDD-re is lehet bootcamp-el windowst tenni.

    (#59118) ..intel..: Na bakker haza megyek, én is megnézem :D

    [ Szerkesztve ]

    Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Új hozzászólás Aktív témák