Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ļantos

    aktív tag

    válasz freelanced #70355 üzenetére

    Szia.

    Én a sajátomról tudok véleményt mondani ami egy 2015-ös 4gb-os 13"-os alapszintű Air.
    Netezésre, dokumentumszerkesztésre, mailokhoz és fotókat vágni használom. Egy elég jó képességű wines gépet cseréltem le erre, féltem is a váltásnál. Újként vásároltam, hiba és karcmentes. Az akku miatt választottam az akkor kapható pro modell helyett, nem bántam meg. Hihetetlen gyorsan fullra tölti a töltő és hosszú az üzemideje még ma is. A maximális ciklusszám ennél a modellnél 1000-et engedélyez, utána az akku elhasználtnak tekinthető. Enyémben most van 675, intenzív használat mellett, ami napi 1-2 töltést jelent. Töltőről sose használtam. Ha veszel használtat, ezzel tudsz kalkulálni, egy megkímélt pár éves gép véleményem szerint ugyanolyan jó lehet mint egy új. Billentyűzettel nincs gond, a trackpad alá egyszer egy szinte észrevehetetlen porszem került amitől nehezen működött, kitakarítottam, azóta jó. Semmi hibát nem tapasztaltam a használat során, bátran ajánlom ezt a modellt, leginkább használtként, mivel érkezik az új ami jobb vétel lehet. Kijelzőfelbontásban sincs vele gondom, persze nem retina, de nem is mondanám rossznak.

    Ha most vásárolnék gépet, a 12"-os MacBook-ot venném meg mert rohadtul tetszik, illetve várom az új Air-t. Pro-t nem vennék a kisebb üzemideje miatt, esetleg videóvágásnál és játékoknál lehet előnyös. Touchbar nekem nem jön be.

    Ha megjelenik az új Air, azt gondolom beruházok egyre.

Új hozzászólás Aktív témák