Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • entoni1989

    tag

    Sziasztok.

    Nagy beroházásra készülök, életem első apple terméke lesz a kiszemeltem pedig a 2016-os Macbook Pro 15 colos és ezzel kapcsolatban lenne pár kérésem.

    - Akinek már van annak mi a tapasztalata róla?

    - Két verzió közt gondolkodom, szerintetek 256 Gb-os verzió elegendő lehet avagy ajánlatos 512 Gb-os verzió?

    - Processzor sebességét illetően is kér verzió közt lehet választani, még ebben is bizonytalan vagyok, szerintetek a 2,7 és a 2,9 Ghz processzorok közt a különbség érezhető? (videókártáyból is 2 verzió van, de ott már eldőlt, hogy maradok az erősebbnél)

    - Még egy érdekes kérdésem lenne és elnézést a hülye kérdésemért, szóval ugye jelenleg egy fémházas szürke Asus laptopot használok, gépelésnél ugye a tenyerem a Touch pad melletti részen támaszkodik és észre vettem, rövid idő után, mint ha a bevonat kopna vagy nem is tudom, egy bizonyos szögben nézve úgy tűnik mint ha amivel bevonnák az kopna. Apple területén (az elődöket is nézve) ezen a téren mi a helyzet, előfordul ilyen jelenség? És még a billentyűzet, mennyire strapabíró hasonló téren?

    Előre is köszönöm :R

Új hozzászólás Aktív témák