Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drughi

    addikt

    válasz TonTomika #3490 üzenetére

    Nincs mellette asztali mac-em, ígyis vért izzadva jönne össze az ára.
    Most is egy laptopom van és ezt váltja majd egy macbook, csak kérdés melyik.
    Eddig gamer notebookokat vettem, mert játszottam, asztali gépet helyettesítettek így kellett a 15" vagy nagyobb gép, meg az erős grafikus mag.
    Most már erre nem érzek késztetést, most is 1 játékom van, ami bőven elfutna a 320m-en is, főleg kisebb kijelzőn és felbontáson a mostani 15,6 fullhd helyett.

    Amire kell: Álltalános felhasználás, office, irodai munka, mert értékesítési munkakörbe vagyok, így nagy valószínűséggel munkaeszköz is lesz, amennyiben nem kapok céges gépet.
    Már rászántam magamat a mac-re váltásra így csak aztkell eldöntenem melyik legyen.
    az mbp mellett szól a 4gb ram és az optikai olvasó, illetve ennek helyébe extra hdd / ssd cseréje.
    az új air mellett szól ugyebár a súly, nagyobb felbontás, erősebb proci, ssd háttértár
    ellene, az optika hiánya és a picivel több ár.

    MBP itthon van nekem US bill-el 262-265ezerért, míg az air kb 15-tel többért. Még ez pont belefér a keretbe.
    Ami nagyon aggaszt az az optika hiánya és erre most nem maradna pénzem, hogy evgyek egy akármilyet.
    Valószínűleg jövőhéten rendelem meg, így van egy hetük a külföldi tesztoldalaknak, hogy beszerezzenek egyet és meggyőzzenek.

    Egyelőre a pro felé hajlok.

Új hozzászólás Aktív témák