Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz megema #24137 üzenetére

    Mindkettő hasít. Külső kijelzőn nyomom úgy, hogy közben fut a médialejátszó, 13 megnyitott fül a böngészőben és Sketch-ben rajzolok. Ez azért is érdekes, mert itt-ott laggol a rendszer, viszont az a PDF ami nálad problémát okoz, nálam csont nélkül megy. Fura...

    Ha jól emlékszem egyforma gépünk van, bő fél éve vettem: Retina MacBook Pro 13', i5 2,4GHz, 8GB RAM, 256GB SSD + LG 34UM95-P 34” 21:9 UltraWide 3440x1440. Thunderbolt kábellel van összekötve, de ha az egeret a monitorban lévő USB aljzatba dugom, akkor a kurzor szaggat mint állat, illetve ha a gépben van, akkor alkalmanként el-eltűnik. Na meg persze késik. Húzom egy menü felett és később mozdul meg, mint ahogy az egeret mozdítom. Ez a legrosszabb, mert olyan, mintha valami ezeréves hulladék gépen nyomnám. Többet kipróbáltam, egyik sem volt jobb...

    OS X 10.9.5, Mavericks

    Még valami. Az a helyzet, hogy nagy Spongyabob rajongó vagyok és rendszeresen megnézem az
    új részeket az RTL Most-on. (TV-m nincs, máshol nincs lehetőségem) Az viszont Silverlight-os és brutálisan hajtja a gépem. A ventilátor pörög ezerrel, szerencsétlen nem győzi hűteni magát. Ezzel lehet kezdeni valamit?

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Új hozzászólás Aktív témák