Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz huskydog17 #6776 üzenetére

    "a Free verzióból több mindent kiszedtek, de alap lejátszásra tökéletes"

    Ennél azért igényesebb (power) user vagyok. :))

    "Ami probléma az említett régi géppel az a GMA950, ami nem támogatott a szoftver részéről, vagyis itt a DXVA módról le kell mondani"

    Szerintem a lagmentes, nagy bitrátájú 720p-ről is, úgy általánosságban.

    Közben néztem egy PRO EX-et.

    3.5 MB-os *.bmp-be ment (720p esetén), azt még kell konvertálgatni.

    A kezelőfelület nagyon buta. Amikor először megláttam a beállításokat, a Google Chrome jutott az eszembe... Az a fajta interface, ami azt hiszi, hogy a user hülye, ad neki ~5 beállítást (csak írtam egy számot), oszt' jóvan.

    A tekerés nem azonnali, hanem eltelik kb. 1 s, mire ugrik (és aztán is kell neki egy fél sec, mire hangot is ad - elég idegesítő).

    Most integrált GeForce 6150SE-vel megy a gép. Mondanom sem kell, hogy PRO EX-szel az 1080p laggolt, mint állat (ellentétben KMPlayer + CoreAVC-vel).

    *.ogm-et, *.flv-t le se játssza...:Y

    Lehet, hogy DXVA módban nem rossz (kizárólag HD-hoz), ha van hozzá géped, de ez sem változtat azon, hogy mennyire buta az interface (és hogy régebbi encode-ok lejátszására alkalmatlan).

    "Komolyan nem találkoztam még FLAC audiosávval videóban, bármennyire is hihetetlenül hangzik."

    Nézz azoktól is release-t, akiket felsoroltam; fogsz találni.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 20k + FOXPOST, Akko Silver kapcsolókkal 24k, komplett Epomaker Sailing (Cherry) doubleshot ABS kupakszettel 32k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák