Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz Synthwave #6777 üzenetére

    Nos, amint mondtam, a Splash Pro-t a GeForce GTS 250 kártyádhoz (az adatlapod szerint ilyened van) ajánlom, azzal kitűnően fog menni. Azért laggol nagyon, mert azt a régi gépet, amit említettél nem támogatja és mivel a GeForce 6150SE bőven nem támogatott, így a CPU-ra hárul az összes számolás, de mivel a CPU-ban sincs sok erő, így értelemszerűen szaggatni fog az összes HD videó. Ha azonban egy támogatott GPU ül a gépben, akkor szépen megy. Nálam hibátlanul megy, bár igaz, hogy egy Park XT GPU dolgozik neki UVD 2.2-es motorral. :)

    Ezt a lejátszót HD videókra tervezték és fejlesztették ki, amit ki is emelnek a fejlesztők a hivatalos oldalon, és mivel FLV és OGM konténerbe nem raknak HD videosávot, vagyis finoman szólva nem elterjedt formátumokról van szó, így ez sem róható fel a szoftvernek.
    Bár azt nem értem, hogy miért akarsz egy ilyen régi konfigon HD anyagot erőltetni. Azért akad Splash alatt az 1080p videó, mert DXVA képes GPU nélkül szoftveres dekódolásra van kényszerítve, ahol sokkal lassabb a feldolgozás gyengébb CPU mellett. Mindennek megvan a helye. A Splash Pro egy támogatott GPU-val és egy Dual-Core procival elképesztő látványt képes nyújtani, ,emellett azt szeretem még leginkább benne, hogy iszonyat gyors, reszponzív a GUI-ja, stabil és a seek is azonnal történik előképpel együtt. A lényeg, hogy a konfigod nem felel meg a minimális rendszerkövetelményeknek, így nincs értelme lehurrognod.
    Abban viszont egyet értünk, hogy a beállítások menüpont nagyon kevés beállítási lehetőséget nyújt. Ez remélhetőleg bővülni fog a későbbiekben, hiszen nagyon fiatal szoftverről van szó.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák