Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz oriic #23996 üzenetére

    Mert én másképp írtam? :N

    @neko18: alaptőke? Hehe. Nem úgy megy az. Mondjuk én elsősorban a nagykövetségre mennék el, mert te már felnőttebb vagy, mint én. Ugye Japán a világ másik felén van... úgy elég nehéz kimenni, hogy mire kimegyek, van munkám. Ismerőse ritkán akad az embernek odakint, az nem Európa. Tehát ha kimész, mint kezdő fehér ember közepes nyelvtudással, akkor meg vagy lőve. Egy-két hónap eltelik mire munkát találsz (nem is a legjobbat), az alsó hangon fél millió forint + még ki is kellett menned és nem árt fenntartani vésztartalékot, ha a terv befuccsol és haza kell jönnöd - de az önéletrajzodon jól mutat majd, hogy három hónapot japánban töltöttél, bizonyítéknak ott az útlevél :C

    Én majd elugrok a követségre, a konzulátus elvileg direkt az ilyen kérdések miatt van. Ha gondolod, akkor privátban írd össze a kérdéseidet.

    Apropó, ez nekem sem álom, hanem cél. Talán majd közzéteszem egyszer a táblázatomat ;]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák