Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brogyi

    senior tag

    válasz Brogyi #551 üzenetére

    Az eltelt 1 honap utan tegnap hivtak be eloszor interview-ra.Valami ilyesmire is szamithattok.Korabban valaki furcsalotta hogy egy mosogato allasra interview-oltak.Nekem tegnap 2 volt.A masodik soprogeto allas lenne, es bizony interview volt.Meg azt is megkerdeztek mit csinaltam otthon,mi volt a napirend,hol tanultam angolul,csinaltam-e mar ilyesmit,van-e masik melod.Semmi nagy penz £6/h.Ha beteg vagy nincs zse ennel a palinal.Az elso interview-on elhangzott a legutalatosabb kerdes is hogy mennyi zsere gondolok.Ilyen hulye kerdest.Hat persze hogy sokra.Mint mar mondtam nagyon sok fugg azert a szerencsen is,de nehez ,es ha tul vagy az elso nehany melon akkor megeri.Irtak azt is ha jol megy a nyelv es hiany szakmad van akkor valoban hihetetlen osszegek jonnek ki.Az arnyoldalrol is egy kicsit.Tozsgyokeres angol 5 honapig nem talalt allast,100-ig szamolta a jeletkezesi lapokat.Szoval nem fenekig tejfel az elet azert itt se.Ja, es meg valami 1100-1400£ havi az mar nagyon jo.Tehat ilyen fizetesu melot nem talalt 5 honapig,pedig O helybeli.Nagyon-nagyon atgondolni hogy mit akartok,es bizony olvassatok el mit irt PaladiN.Aki nem olvasta vegig a forumot az komolytalan.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

  • AMD Power

    titán

    válasz Brogyi #551 üzenetére

    Persze én ezt értem. De ha valaki olyan akar kint angolt tanulni akinek annyira nem megy az angol , akkor azt hiába tanítják ha csak alapszinten tudja az angolt!? Én itthon is fogok járni angolra , heti 6 órába egyenlőre. 4 hónapon keresztűl....!

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák