Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sh4d0w

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz emvy #39857 üzenetére

    Nem lehet ezzel egyeterteni - de legalabbis a sajat peldamon keresztul vizsgalva nem tudok. Amit elertem, a sajat erombol ertem el es megdolgoztam azert, hogy most ott lehessek, ahol vagyok. Voltam szalagon, voltam muszakban, de iszonyu sokat tanultam es tettem azert, hogy ne igy legyen, a veletlen semmifele szerepet nem jatszott.

    Az egykulcsos ado az, amivel en is egyet tudok erteni, ha valaki 1000-et keres, betesz a kozosbe 200-at, en keresek 10e-t, belerakok 2e-t. 10x annyit keresek, 10x annyit rakok a kozosbe - ez a kozteherviseles.

    https://www.coreinfinity.tech

  • instantwater

    addikt

    válasz emvy #39857 üzenetére

    Tegyük fel, hogy elfogadjuk a véletlenek sorozata scenáriót.
    Jó érzés büntetve lenni emiatt?

    Azt pedig tényleg hagyjuk, hogy oktatás, és hasonló nemes célokra költik azt a pénzt.
    De még, ha így is lenne, nem elvárható, hogy akkor egy magasabb kulcsért magasabb színvonalat kapjon a gyerekem az iskolában vagy a kórházban?

    Már eleve egy kulcssal is sokkal többet fizet be a magas keresetű, mint az alacsony keresetű, és semmivel sem kap többet érte.

    Taxation is theft.

    Szivesen fizetek valamiért amin látszik, hogy van értelme az árának, és ez az ár legyen arányos a szolgáltatás minőségével, ne pedig azzal, hogy kiről mennyit lehet lehúzni.

    Tudom, tudom, az alkesz benefitest sem lehet hagyni meghalni az út szélén, és biztosan nekem és a családomnak is lesz szüksége még NHS-re, de a többkulcsos adózás akkor is indokolatlan rablás, hiszen, ha a benefitest 0%-ért ellátják, akkor tőlem miért nem elég a 20%, és miért kell a pénzem egy részének a 40%-a?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák