Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabex

    őstag

    válasz GraphX #2938 üzenetére

    Szia,

    Bár nem mindenben, de egy - két pontban hozzá tudok szólni, mert nemrég szereltem be magamnak egy hasonlót.

    2. Annak a rózsaszínű kábelnek van egy másik vége amellyel össze kell dugnod. Ha jól rémlik, akkor vagy a CAN-ből vagy az ISO-ból lóg ki a másik fele, azt keresd meg és ha összedugod, akkor működik, mert azon van a vezérjel a HU részére. Saját tapasztalatból írom, ugyanezt tapasztaltam én is, bár nekem még a kamerám nem érkezett meg, de átvált.

    3. Antenna ügyben éppen a napokban írt egy korrekt hsz-t Johnny007 amelyet itt találsz.
    Nekem nincs szükségem erősítőre, mert jól működik, ezért nem tudok tapasztalattal szolgálni ellenben Johnny-val.

    4. Okosítani csak custom rom segítségével tudod, ott annyi a lényeg, hogy több appot tudsz használni esetleg, vagy más skineket, illetve stabilabb és jobb mint a stock. A hűtés értelme leginkább nyáron kifizetődő, mert előfordulhat ugye 60 - 70 fok is az autóban ha tűző napon áll és ha használod az egységet, lehet nem tesz jót neki (pl. túl forrósodott tablet lagolása). Ez sem garantált, Petymek azt javasolta, hogy első körben stresszelni és monitorozni kell, hogy a hőmérséklet mennyire megy fel.

    5 - 6. Minek mobil stick, ha az egység hátán ott a SIM foglalat? Elvileg tudja kezelni, vagy nem?

    Elsőre talán megott fórumtárs tud válaszolni, nekem is ő javasolt tök jó beállításokat.

    "The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

Új hozzászólás Aktív témák