Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz s3nsitivity #17659 üzenetére

    Nexus 5X

    Méretéhez képest nagy, fakó, műanyag, gyenge kamera, gyenge mikrofon stb. :U

    - Gesture Control ... (nem szeretem)
    - NFC ... (talán 1X próbáltam)
    - SSH kliens ... (nem tudom mi ez)
    - DLNA kliens ... (nem használom)
    - FTP kliens ... (ez van csak épp szinte használhatatlan)
    - Automatizálás ... (pontosabban ?)
    - Multitasking ... (i6 is tudja)
    - Monitoring ... (minek ?)
    - Remote ... (minek ?)
    - OTG ... (i6 is tudja)

    Az iPhone jó annak aki telefonál meg üzeneteket küld esetleg néha böngészik.

    Ezt nagyon rosszul látod ... kezd el használni 1-2 napig az i4S -t és gyorsan rájössz, sőt Goolge alkalmazások is sokkal jobbak iOS rendszeren ;)

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

  • no more

    addikt

    válasz s3nsitivity #17659 üzenetére

    Remote

    Ez a legjobb. Imádom, hogy a beltérit és a TV-t is tudom a telómmal irányítani. :D

    NFC

    Ez meg a másik zseniális találmány az eszközök párosítására.

    (#17660) w333: Tessék... 99%-ban azt sem tudtad, hogy mire képes az S6-od. Tehát vettél drágábban egy olyan telefont, ami majd 5-6 szériával később -talán- tudni fogja. És majd akkor lesz revolutionary! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

  • r4z

    nagyúr

    válasz s3nsitivity #17659 üzenetére

    - Gesture Control - jogos, bár ez a force touch szintjén van az extra funkcionalitást tekintve, ha már mindenképpen ki akarod emelni
    - NFC - 6 és 6S-ben van
    - SSH kliens - van iOS app
    - DLNA kliens - AirPlayről, mint elterjedt szabványról tetszett hallani?
    - FTP kliens(ez van csak épp szinte használhatatlan) - keress tovább, van pár jó FTP-s program
    - Automatizálás - nem olyan sokoldalú, mint mondjuk a Tasker, de ilyen is van
    - Multitasking - jogos
    - Monitoring - mire gondolsz konkrétan?
    - Remote - típusfüggő, de jogos
    - OTG - 6 óta van, csak más szabvány

    Hozzáteszem, az Android mindennek meg próbál felelni, viszont pont emiatt szívhat a júzer rengeteget, ha egy adott feladatot el akar végezni. Tudom, mert nem egyszer volt rá példa, hogy az n+1. (dzsunka) app oldotta meg a problémámat, a többi, látszólag ugyanolyan pedig nem működött rendesen.

    Az iOS meg univerzális megoldások helyett az alma a saját rendszerén belül (iOS, OS X, ATV, stb.) fájdalommentesebben oldja meg a feladatokat - kisebb a funkcionalitás, de azok legalább stabilan működnek. Néhány példa:

    BT / WiFi Direct / egyéb fájlküldés eszközök között - AirDrop, Continuity (utóbbi teljesen automatizált és eszméletlen jó feature)
    DLNA, médiaszerver - AirPlay
    Készülékek szinkronizálása - iCloud (próbáltál már akár csak két androidos eszközt összehangolni? rémálom)
    Remote - nincs rá szükség, egy Apple TV-t vagy más AirPlay képes eszközt kb az összes multimédiás appból vezérelheted. A TV-dnek és egyebeknek meg gondolom van távirányítója - hogy őszinte legyek, csak addig használtam a telefonomon, amíg kipróbáltam.
    Fájlkezelő tényleg nincs, de nem is kell. Az adott appból, amivel a fájltípust kezeled (zenelejátszó, Office, etc), megoszthatod az összes elérhető módon. Az appok hozzáférhetnek egymás adataihoz is újabban, így a közöttük lévő kommunikáció is megoldott.

    Nem Androidként kell az iOS-re tekinteni, hanem megvizsgálni a saját környezetében, és máris sok minden világossá válik.

    w333-nek meg bádogot! :)

    [ Szerkesztve ]

    Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

Új hozzászólás Aktív témák