Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LámaZ

    addikt

    válasz hungobungo #23752 üzenetére

    Szia!
    Köszi!
    Én megpróbálkoztam ezzel, DE: az a baj ezekkel a tanácsokkal, hogy soha nem teljesek.
    Például, te is írod, hogy „Módosított recovery kell hozzá!”. lalszi egy picit többet ír: „és lehetőleg legyen rajta CWM recovery”. Aztán, hogy ez mi a csuda, találja ki a felhasználó. Én tudom, hogy ez a ClockWorkMod, amit le is töltöttem a Play-ről, telepítettem, de ROM Manager-ként jelenik meg, nem ClockWorkMod a neve.
    Van egy Backup Current ROm pontja, amely valszeg a förmverem biztonsági mentését végezné, és kiírja, hogy „You must have ClockworkMod Recovery installed before continuing! Install the recovery through ROM Manager first.” Jé, akkor a CWM nincs is telepítve? Hát, eddig mit csináltam? A Play-es app kamu volt?
    Az Install-ra kattintok, de újabb megpróbáltatás következik: custom (vagyis egyéni) Recovery-t kell kiválasztanom.
    - Install or update recovery: CWM Recovery
    - Recovery already installed: CWM Recovery (Akkor mégiscsak telepítve van?)
    - TWRP

    Rábökök a második opcióra: Confirm Phone model: Unsuported - Device not listed (Click here) -> confirm version: CWM 2.x vagy CWM 3.x+ (A telefonom az aláírásomban van, MTK6577-es)
    Passz, ezt honnan tudjam?
    Na, eddig ment, ilyenkor dobja be az ember a törülközőt.

    Hadd írjak valamit, ami tudom, hogy egyeseket bosszantani fog: tavaly novemberben vettem ezt a kitájszkij telót, de amennyi cirkusz volt vele... Egy évre rá, idén novemberben, menni fog a kukába. A fogamhoz verek minden garast, de inkább veszek majd egy iPhone 5-öst, minthogy mindennel ennyit kínlódjak. Tudom, szár az iPhone ötös, mert nem lehet külső SD-kártyát beledugni, meg annyi más baja van, de elkínlódok majd vele valahogy. :-)

    [ Szerkesztve ]

    Legyen minden jó!

Új hozzászólás Aktív témák