Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Senator

    aktív tag

    Doogee Valencia DG 800 első benyomások - sietség miatt, csak írom ami épp az eszembejut, lehet összevisszaság lesz sorry...

    Szóval amikor először kivettem a dobozból, elsőre pozitív értelemben sokkot kaptam a minőségérzettől A very-low-t felejtsétek el. Kb olyan érzésem volt, mint amikor nagyon régen az első szifon 3GS-t fogtam kézben. Nagyon ott van a cucc, jó a balance akksival is ami 2000mAh egyébként, nincs nyeklés-nyaklás, gomboknak a nyomáspontjuk is fain, nálam most ez az ár/érték best buy telefonja. Kijelzője baromira tetszik, jó a touch sensitivity, nincs Pixels féle alsó harmadban jelentkező probléma és érzékenyebb is. Pik-pak mindent megcsinál amire utasítod, nem éreztem idáig microlagot a KitKat-ben amivel jön. Meg merem kockáztatni, hogy jobb telefon mint a Pixels, esküszöm. De nem sok időm volt vele idáug sajnos foglalkozni :( A back touch panel nagyon jó, legalábbis neem baromira tetszik.. Tudsz vele a home screenen jobbra-balra menni, két gyors érintéssel belép a homescreenről a settings menübe, tudsz vele lapozni app drawerben és a böngészőben, el tudod vele sütni a kamerát vagy váltani az első és hátsó kamera között. Egyelőre ennyit tudok a back touch panelről és megfelelő a sensi-je is. Tegnap egy nagyobb társaságnak mutattam meg a készüléket, MINDENKINEK instant-get volt a telefon, amikor pedig az árát megtudták elég sok áll szakadt le, csajok és fiúk körében konkrétan mindenkinek. Én rózsaszín hátlappal rendeltem, ami külön érkezik hozzá, a default a fehér back touch paneles. A back touch settings menüből kikapcsolható. Gps, sim kezelés, telefonálás hangminőség, hangszóró minőség..... holnap leírom, mert ezekről nem tudok mit mondani még :) Hihetetlen kis telcsi, ha az alsó gombok világítanának......... egyelőre azt mondom rohadt jó leló :)
    Holnap folytatom + csinálok fotókat is, minden félét ami eszembejut :)

Új hozzászólás Aktív témák