Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegyszer

    addikt

    Szervusztok!

    Egy barátomnak áradoztam róla, hogy nekem mennyire bejött a ZTE BLADE és hogy mennyire bele sikerült szeretni a Grand X V970 variánsába, és hogy ez milyen szép és jó minőségű egy vas (a honos árak függvényében) , és mennyire jó közvetlenül kínai motyót kinaitól venni PayPal segítségével, és mennyire bánt, hogy a munkám elvesztése miatt most erre sem lesz lehetőségem egy darabig, stb, stb, stb. Mire ő rákontrázott: a Lenovo A820 neki nagyon bejött a netes infók alapján, és ugye ez már 4 magos gép, nem kettő. És a több gyakran jobb. Kérdés persze, hogy romokban milyen is a Lenovo A820? És hogy ebből mit tud profitálni. De engem eddig meggyőzött. A vaku (hianya) nekem nem érték rontó tényező, a nagyobb akkumulátor, és a 0,2"-al nagyobb kijelző ellenben jól jönnek.

    Valakinél esetleg van már a Lenovo A820 készülékről testközelből élménye? Vagy úgy általában ti mit néztek ki belőle?

    THX!

    "Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Új hozzászólás Aktív témák