Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LonGleY

    veterán

    válasz mondomén #11695 üzenetére

    Az alapvető dolgokra gondolok, hogy nem tudsz 500 forintért egy második adatkábelt szerezni hozzá, ha épp elhagynád az alapot, a giftcard-okkal szórakozzon a fene, zenét meg kevesen hallgatnak direkt abban, én földhöz is vágnám, ha nem tudnék egyből, USB-n vagy WiFi-n keresztül fájlokat dobálni a a telefon és gép között. Meg ha összekutyulná a már kiválogatott zenekollekcióm! Valójában abnormális dolog... (illetve basic usereknek való, akik még keresni sem tudnak).

    Más szempontból meg pont a kötöttségek, a nagyobb kontroll az, ami kordában tudja úgy tartani a rendszert és az appokat, hogy ezt az egyszeri felhasználó meghálálja, és később is könnyen kiimseri magát - na, nem mintha az Android nehézségeket okozhatna. Szerintem 4.0 és fölötte kellemes kezdeni, már túl van a gyermekbetegségein. Én is így tettem és nagyon nem bántam meg (mondjuk én, ahogy az aláírásom is mutatja, app buznyák vagyok).

    Mindegy, más szemléletet kíván, tényleg nagyon egyénfüggő, hogy kinek mi jön be, mennyit kívánna foglalkozni a szoftveres résszel. Véleményem szerint igaz, hogy nagyon meg kell válogatni az ittenieket, viszont funkcióra, kinézetre nem okoznak csalódást. Én ezzel ezzel derítem fel a belső hálózatot, nézem a weboldalaim látogatottságát és uptime-ját, csevegek, számítógépet távirányítok, FTP-zek, stb-stb. Egyik appra sem tudnám mondani, hogy csúnya vagy rossz lenne. Jobb szeretem ezt a színes világot, mert amennyire rosszakat lelni, ugyanúgy gyöngyszemekbe is akadhat az ember a nagy számok törvénye alapján.

    dokee78: Freemake Video Converter Az általam eddig tesztelt legnormálisabb konverter. Ingyenes, .NET 4 kell hozzá. Offile installer itt. Beépített profilokkal operál, plusz bármikor hozzáadhatsz saját felbontást. Én ezzel szoktam 1080p-s videókból részleteket kivágni feltöltés céljából.

    [ Szerkesztve ]

  • punky10

    addikt

    válasz mondomén #11695 üzenetére

    Azért azt még hozzáfűzném(bár nem tartozik szorosan az első kérdéshez) hogy annyival nehezebb dolguk van a droidra-fejlesztőknek, hogy a 240x320-tol a full HD-ig rengeteg kijelző-méretre, és még több hardwerre kell(ene) optimalizálni az appot. Egy középszerű kinai gyárto egyedül többféle droidos telot forgalmaz, mint amennyi Iphone van... :)

    Epiph:PowerAmp--menügomb--setting--headset. Itt az első pipa megszakitja a zenét, ha kihuzod a headsetet, a 2. pedig elinditja, ha bedugod a Jack-et.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

Új hozzászólás Aktív témák