Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mondomén

    őstag

    válasz LonGleY #11697 üzenetére

    Kiegészítőket bárhol tudsz venni hozzá, a csapból is ezek folynak. Bár most nem tudom, hogy állnak az utángyártott Lightning csatlakozók. Én az összes zenémet itunes-ban tartom (mellette azért használok foobar-t is), már rendszereztem, tageltem meg minden ami kell. iPhone-t csak gépre dugtam (vagy nem, mivel van wifi sync is) kipipáltam ami kellett zene és már fent is volt a telefonon. Itt meg másolgathatok meg törölgethetek jobbra balra (samung KIES egy szar...). Egyébként nagyon sok mindent meg lehet oldani ios-en is, ezt igazából csak akkor látnád, ha egy ideig használnád a rendszert. Persze lehet, hogy bonyolultabb lenne egy-egy dolgot kivitelezni, meg lehet több alkalmazást kéne leszedni különböző feladatokhoz, de működne.
    Hát én nem tudok megbarátkozni ezekkel az igénytelen appokkal, meg az össze vissza ikonokkal. Miért nem lehet egységes méretű ikonokat kiadni, össze vissza van minden, olyan az appdrawer így mint egy szemetes láda... Az igénytelenségre meg jó példa szerintem a Titanium Backup. Iszonyat hasznos alkalmazás, de nézd meg hogy néz ki. A színek, a gombok meg úgy az egész nagyon bazári. Nah mindegy, kipanaszkodtam magam.:)

Új hozzászólás Aktív témák