Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rjg

    őstag

    válasz DJGABI #11617 üzenetére

    Kint voltam és nem bírtam ellenállni a 29 990 forintos árnak, :B így meg is vettem. A gépen már 4.0.3 van, a srácok a Speedshopban upgradelték a náluk készleten lévő gépeket. Bár a Wayteq 70i-je jobban tetszett a 4:3-as képarányával, de 10 ezer forint különbséget ez és a BT nekem nem ért meg. Az árkategóriához méltóan fényérzékelő, mint afféle drága, úri huncutság nincs benne, de az alsó panelről két gombnyomással manuálisan állítható. Hazafelé a fiam bekapcsolta a kocsiban és elkezdte beállítgatni. Az akksi akkor 85%-on volt, azóta ment kb két és fél - három órát, amíg feltelepítgettem a Marketről a megszokott alkalmazásaimat, most 20 % körül van. Menet közben a Market frissült Play-re, de az furcsa, hogy az appok egy részére azt mondja, nem kompatibilis a készülékkel. Ez kicsit gáz, de majd Dropbox-on vagy ftp-n keresztül áttolom a hiányzó apk fájlokat. Az eladó srác szerint böngészéssel kibír három - négy órát, majd meglátjuk. Amire vettem, - a lányomnak animét nézni az indavideóról és mangát, meg e-bookot olvasni - arra első benyomás alapján tökéletes. A wifi kicsit gyengébbnek érződik a családban lévő többi telefonhoz (Blade, S2, Touch Pro, stb) illetve notikhoz képest, de még használható. Az ES File Explorerről LAN alatt a NAS-ról wifin keresztül rendesen lejátsza a stream-melt filmeket. Vettem egy mini HDMI - HDMI kábelt is, (5 m - 2500 ft.) azzal médialejátszóként is használható lesz. Full HD-t nem tárolok, de avi az simán megy. Sebességre az S2-höz képest természetesen lassabb. Ha egyszerre több dolgot csináltam, - pl telepítés alatt átváltottam a böngészőbe és írtam volna be a web címet - akkor meg-meg torpant, de nem veszélyes. Elsőre kicsit szokatlan volt, hogy az ICS "gombjai" mellett a keret kapacitív gombjai is működnek, de nem zavaró. A csemetém közben felhozta a kütyüt, hogy lemerült. Szemre Nokia töltő van hozzá és töltés alatt egy kis led vakít kéken a jobb alsó sarokban. Szerencsére okosak voltak a mérnökök, ha a kijelzőt bekapcsolom, akkor a led elalszik és nem vakít. Az összerakás minősége korrekt, minőségi darabnak és nem játékszernek látszik, de max hangerőn a hátlap kicsit berezonál, illetve a hátlap erős megnyomása a kijelzőn látszik; persze ki az a marha, aki teljes erővel markolja a gép hátulját közép tájon. Így hirtelen ennyi, azt gondolom, hogy ha van aki Kínából hozatna 20-25 ezer forint körül 7 "-os gépet, akkor fontolja meg ezt a típust is. Ennyi különbözetet.talán megér az egy év magyarországi garancia.

    MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák