Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz blakey #88161 üzenetére

    Nem teljesen értem :B
    Én eddig azt hittem( persze ezt templomban kell tudom) hogy a hangbeállításoknál a felső rész ( a "hangdekóder" rész ami a "felület hangok" felett van.)
    Van a másik, a "Hangtovábbítás" rész, ami ez alatt van.
    Én eddig úgy tudtam ( ésörülök ha segítesz és végre ebben rendet tehetek) hogy ha a hangtovábbítást balkapcsolom, akkor a box nem nyúl bele a hangba, hanem azt továbbküldi, annak függvényében hogy a hangtovábbítás alatt miket kapcsolok be. ( azaz mit tud az erősítő vagy tv kezelni) Fullos erősítőnél mindent bakapcsolni ( kivéve dolby digital AC3 átkódolás engedélyezését)
    ha ezek megvannak, akor a fenti résznél (Hang dekóder) mindegy mi van beállítva, mert azt a box olyankor nem kezeli, hiszen hangtovábbítás van. Ahol is azt is beállítom milyen kimeneten menjen: HDMI vagy SPDIF

    De akkor ezek szerint nem mindegy hogy a fenti menüben mi van beállítva hangtovábbításkor?

    Ha a hangtovábbítás nincs engedélyezve, akkor szokott az a sok beállítás érvénybe lépni: HDMI vagy HDMI multi ch, aztán 2.0 vagy 5.1, vagy újramintavételezés, stb stb

    Ezek szerint ezt eddig teljesen rosszul tudtam?

Új hozzászólás Aktív témák