Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mpo

    veterán

    válasz Piotrus #51298 üzenetére

    Nekem is ilyen van, CE+Kodi egy SD Card-on.

    Telefon Youtube alkalmazásából tv-re átküldeni ,kezelni a videókat.

    A Youtube ott van a Kodiban, minek telefonról.

    A telefon galériájából videókat,képeket megjeleníteni.

    A Nero Streaming Playert használom, direktben a tévére, ehhez nem kell a box.

    A WD TV-t a számítógép felől is láttam, a Minixet sehogy.

    Ha jól emlékszem, engedélyezni kell a Kodiban.
    Utána így éred el böngészőből.
    IP cím:8080

    Van esetleg valami applikáció,ami helyettesítené a Minix távirányítóját ?
    Kore.

    Ha érted, akkor már elavult.

  • ORCA58

    addikt

    válasz Piotrus #51298 üzenetére

    Szerintem az egyik legjobb androidos box. Csak Androidon használom, videót nézünk Kodival, és játszunk rajta.

    [I"]A Minixen semmi lehetőség,semmi kapcsolódás a telefonnal."
    Gyári alkalmazás van rá, Miracast az app neve (zöld színű ikon). Tökéletesen kapcsolódik minden itthoni telefonhoz.

    "A távirányító szinte használhatatlan." és "Van esetleg valami applikáció,ami helyettesítené a Minix távirányítóját"
    A táviránytó a Minix felület, a beépített videó lejátszó és Kodi vezérlésére van kitalálva.
    Ha más is kell, akkor egy vezeték nélküli billentyű egér, vagy légegér, vagy mini billentyű beszerzése ajánlott.
    Külföldön a táv mellé légegérrel kapható, ami billentyűt is tartalmaz. Gondolom itt féltek a magasabb ártól, az kimaradt, olcsóbb lett. Külön beszerezhető a MINIX, vagy sok más gyártótótól.
    A HBO GO alkalmazást kizárólag érintő képernyős cuccokra írták, így használatához egér, billentyű kell. Minden boxon, nem csak a MINIX-en.

    "A WD TV-t a számítógép felől is láttam, a Minixet sehogy"
    Ezt nem használom nem értek hozzá.

    SD kártya formázható belső tárhelyként. Hivatalosan 2TB-ig támogat külső HDD-t de a fórumon valaki szerint többel is elbír.

    Bármi problémád van fordulj a hivatalos MINIX fórumhoz. Angol kell, de nekem is segítetek a google-val fordítottam oda vissza.
    [MINIX FÓRUM]

    Biztos meg fogod szeretni. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák