Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    Sziasztok.
    Adott egy Beelink GT1-Mini (S905X2). CE 9.2.2 van rajta, viszont olvasom én a topicot és tudom lassan bootol emmc-ről, gondoltam kikérem a véleményeteket mit tegyek:
    Fórum: EMMC telepítés
    emmc-x-el telepítettem - fejből nem tudom melyik számot válaszottam - de CE és Android is fut rajta, emiatt lassú ezzel tisztában vagyok, de arra gondoltam hogy soha az életben nem fogom az Android-ot használni rajta, ezért csak emmc-re mennr a CE.
    Bootidőben és sok midnen másban gyorsabb lesz? (pl microsd.ről 6-8mp alatt bebootolt és

    Ha nyerek vele akkor hogy csináljam?
    1. megoldás: emmc -x- => 3-as gomb, csak Android:
    [3] current used SD or USB device
    Install CoreELEC on eMMC and remove Android from the device.
    Only boot of CoreELEC is possible.
    The maximum of memory of the eMMC is used.

    Kérdés:
    - Mivel már telepítettem, ha újrafuttatom akkor tudom hogy csak single modban(csak CE) fusson rajta? Nem baj ha mindent töröl mert 5-10 perc bekonfigurálni
    - Ha single modban használom (csak CE) van bármi olyan érdekesség, hogy bajom származhat belőle?

    2.Megoldás: csicsóka féle felezős, mely jó S905X2-re és asszem S922X-re.
    Viszont itt a dual mode miatt hogy célszerű telepíteni?
    Ezt azért szeretném kipróbáni, mert pluginból 2 dolgot akarok feltenni rá, boxot rokonságban fogja használni a a tulaj az alábbiakra:
    - Lejátszón csak CE futna mert évek óta ezt használom.
    - Pluginok:
    - Tranmission (plugin vagy Dockerből használva)
    - Pihole: feltelepíteni vagy Dockerből használva (linuxserver.io)
    - Nextcloud => még kipróbállás alatt
    Ezek mennének a lejátszón majd, de elég lenne az első 2 is (Tranmission + piHole)
    Válaszotokat előre is köszi. :R

    Bocs, ha ezt már tárgyaltátok de 1-2 hete nem igazán volt időm a topic-ot olvasni.

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák