Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz TTomax #2708 üzenetére

    Ilyen "mutass Steam accountot" kritérium a 3DMark topicokban sincs, pedig ott komoly ranglistát vezetnek, ettől függetlenül Te itt kitalálhatod, csak ne mutass értetlenséget amikor megkérdőjelezem. :N
    Arról nem beszélve, egy dobozosan megvett játék utólag maxrapeccselt változata és egy Steamen vett játék steam által maxrapeccselt változata között gyakran hatalmas difi van..
    (Ahogy az accodat elnézem (;]) szerintem ezt pont neked nem kell magyarázni, mert te is tudod vagyis látszólag mégsem.. :B)

    "daveoff eredménye teljesen rendben van."

    Jáu, neked volt 290X-ed nem? Szerinted az a 36 Min.FPS eredmény 4X SSAA mellett rendben van?? :Y
    Innen jön a származás apropója, hogy túl jól fut 280X-en ahhoz képest vagy??
    Komolyan mondom, már a durvább fordító/dekódoló mátrixomat kellett most ráderesztenem.

    Idejét se tudom, az FC4 előtt mikor találkoztam utoljára azzal a jelenséggel aminek jelenlétét sejteni véled a TR esetében.
    Ámbár egy kósza pillanatra játsz el annak gondolatával, hogy a mai naptól mindenkitől aki játék benchmark eredményt beszúr ide (mert ugye még az este folyamán is erre buzdítottál valakit..), Steam accountot fogsz (fogtok, csak mert nemesi többesben említetted) kérni..
    Na megvan a pillanat "varázsa"? Érted már mi a problémám? :U

    Esetleg szeretnéd a kölcsönös hülyének nézés tipikus esetét megteremteni és ezen beszélgetés apropójából mindenki élből vágja rá, hogy igen nekem sem virágbolti, mert tudja hogy 95%-ban semmi jelentősége és csak tartalmat akart tenni a topicba, az adott játékkal az életben nem játszott, de buzdítva volt a benchmarkra?!
    Nem mondom, hogy nincs igazság abban amit mondasz csak annyit hogy jelen esetben nincs, illetve minimális az esélye és ha jelen is van akkor sem eredményez ekkora difit.
    Ahogy már leírtam, több értelme van Win verziót/drivert egyeztetni akkor már..
    Persze én értem, hogy most FC4, meg mindenkinél máshogy fut, de abban biztos lehetsz, hogy nincs az a Gimis józsika által "megmart" verzió, amiben egy húzott Hawaii Tahiti szinten/szint alatt fut.

    (#2709) FLATRONW:

    Fél pillanatra sem volt Ultrán, ahogy a TressFX sem volt kikapcsolva!
    Viszont most érkeztem el oda, hogy holnap(ami ma.. :D) ha lemegy a családi áradat, ahogy a C3/FC4 esetében is tettem, csinálok egy settingsel párosított videót, mert az amúgy edzett idegrendszeremet kezditek megtépni mint Floki a lábtörlőt. ;]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • M^xx

    aktív tag

    válasz TTomax #2708 üzenetére

    Lehet hülyeség és lehetetlen gondolat, de mi lenne ha mindenki a tiltott verzióval mérne...

    Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

Új hozzászólás Aktív témák