Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Petykemano #59425 üzenetére

    Én csak azt mondom, nem önmagában a 110 fok a baj... :DDD Hanem hogy pl. üvölt a venti, vagy hogy nem ez volt a review-okban.

    Én nem tartom kizártnak, hogy számítási hiba súlyosbítja az amúgy sem túl rózsás helyzetet. Nekem azonban a fő oknak valami gond tűnik a Vapor-chamberrel. Ahogy der8auer is mondja a videóban, akár tervezési (a forma), akár gyártási (pl. bizonyos példányokba nem töltöttek elég folyadékot) is lehet a probléma forrása. Ezt nem tudjuk még. De az biztos, hogy nem egészséges, ahogy vertikálisan beépítve némely kártya viselkedik. :N
    A dióda által mért, számítási hibáktól vélhetőleg mentes adat is egyértelmű és jelentős hőfok emelkedést mutat a ventilátor szignifikánsan magasabb fordulatszáma ellenére, ami szintén a rendellenes hűtés működést erősíti meg.

    #59426 Abu85: Szerintem te is tudod, hogy ha max 6% órajelkülönbség volt power virusban, akkor normál játékban sem lesz ennél több. A probléma, hogy közben halláskárosult lesz a kártya 'boldog' tulajdonosa. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák