Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz Abu85 #347 üzenetére

    nem cseszegetni akarlak, de ez a "néhány esetben" pont ua., mint ami a dual issue MUL esetében ment. azt gondolom, hogy egy ilyen végrehajtási módhoz teljesülnie kell néhány érdekes feltételnek, merthogy valószínűleg nem kristálygömbökkel szerelik az ALU-kat. egymás prefetch-ébe leskelődnek?

    5-6%-ot a teljes kártya teljesítményéből, ugye Te is erre gondolsz? :) azé' az nem olyan kevés. szabad kapacitás biztos van, csak többnyire nem szabad SIMD clusterek, hanem szabad skalár alegységek formájában, amit nem tudom, mennyire egyszerű munkára fogni. btw. 1 bilerp = mennyi ALU?
    interpolátor-limites motort nem ismerek olyan sokat - a Company of Heroes-ról nem tudtam, hogy az, és van még a Vegas, meg az Assassin's Creed. aláírom, hogy ezekben jó, de nem hiszem, hogy ez a többség...

    5700=4800 témától már írtam, hogy minden bajom van. de legyen az 5770 is 30e pénz alatt januárra, és akkor mingyá' nem fog annyira fájni :D

    Med1on: ja. van egy a pincében is :)

    [ Szerkesztve ]

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák