Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chalez

    őstag

    Sziasztok!

    Ide is beírom, nem csak az alaplaposba, hátha valakinek lesz ötlete...

    Pár napja vásárolt új konfigomhoz 2600X, B450 Tomahawk, ma egy M2 SSd-t szereztem be, beleapplikáltam, majd mikor ezerrel telepítgettem rá a programokat, egy olyan dologra lettem figyelmes, hogy sípol az alaplapi hangkártya. Feljebb tekertem a hangszóró hangerejét, és egyre hangosabb lett ez a búgás, magas frekvenciájú sípolás, recsegés, ami I-O műveletekre (értsd telepítés, ablakok huzigálása) is reagál. Eddig semmi baja nem volt az alaplapi HD Audionak, most meg egyszerűen semmit nem tudok vele kezdeni. Másik konnektorba tettem, atomjaira szedtem majd összeraktam, egyedül a procit nem vettem ki, wint telepítettem, de már a win telepítés közben is ezt csinálja. ha a fejhallgatómat csatlakoztatom, akkor is búg - recseg, ha a front panelre, szintén. Ha letiltom az alaplapomon az nem megoldás...valami tipp? Gallyra ment az alaplapi hangkártya?
    Most pl, hogy megformáztam az új SSD-t, megváltozott a búgás, sípolás stb hangja amíg tarott a művelet, majd amikor végzett, megint máshogy recseg

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák