Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    válasz BerserkGuts #3490 üzenetére

    Én is hasonló állásponton vagyok függetlenül attól, hogy szerintem sok mindenre tökéletesen alkalmas a 2200G/2400G (túlhajtva természetesen). Még van hátra pár játék a repertoáromból, de én ugye a másik végletből jövök (i5-8400, GTX 1080), így nagyon kíváncsi voltam arra, mit tud a mai legerősebb integrált VGA egy elfogadható négymagos proci társaságában. A memória sávszélesség komoly hátráltató tényező már most is ezeknek az APU-knak, ráadásul stabilan nem is nagyon lehet 2800-3000 MHz felett hajtani velük a legtöbb RAM-ot, pedig a VGA-k nagyon örülnének neki. Szintén ide tartozik a dedikált VRAM hiánya, melynek köszönhetően 2GB-ot simán ki kell, hogy hasítson a rendszer memóriából a Vega 8/11, ami egyre kevésbé elegendő még a legalacsonyabb beállításokhoz is. Ha valaki ritkán játszik vagy olyan címekkel, melyekkel megbirkóznak ezek a VGA-k, akkor jó választás lehet bármelyik APU a kettő közül. Van a fejemben viszont egy nagyon perverz ötlet, de túl sok pénz lenne megvalósítani és nem tudnék utána vele mit kezdeni, de egy "Matte Black Everything" build egy ideje rajta van a listámon és van is ötletem, mikből építeném meg :K

Új hozzászólás Aktív témák