Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Xelo #8559 üzenetére

    Akkor meg fogalmazhattál volna múlt időben a jövőidő helyett, így egyből leesik bárkinek, hogy nézted és nem csak kombinálsz "valamiből" :K Nem tudom ki hogy van ezzel, de engem érdekelne mi is lehet ennek a tapasztalatnak a "háttér oka"

    Ám, ha beraksz 2 képet abból még nem lesz cikk, de egy megfelelő kép vizuálisan sokkal többet mond, mint amit sokszor leírnak szövegesen (na nem pont rád értem, csak úgy általánosságban megjegyeztem)

    Amúgy meg jó lenne egy olyan monitorozó progi is, amiben ki lehetne választani egy időszakaszt (gyakorlatilag pl. a teszt futásának idejét) és arra az időszakra lehetne megnézni a monitorozott adatokat. Az általad is vázolt saját célú teszteknél sokat mondanának/segíthetnének az átlag értékek (jelenleg az indítás vagy resetelés pontjától számolódnak ezek és mindaddig kerül átlagolásra, amíg fut a monitoring program

    Szerk.

    SzlobiG

    A %-os terhelés mellé azért a GPU órajel + feszültség is kellene, mert ezek határozzák meg a fogyasztást

    pl. 100% 1534 MHz @ 0.9938V mellé simán társulhat 200W-os fogyasztás, míg 100% 1680 MHz @ 1.1187V-hoz pedig 300+ W

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák