Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz Sumptuous #44665 üzenetére

    abban a leírásban, amit linkeltem sokkal komplikáltabb műveletnek írták le, mint ami... túl vagyok én is rajta :) először a 1411/2000 verziót tettem fel, de azzal valami förmedvény minőségű kép jött be (picit meg is ijesztett), aztán másodjára feltettem a 1411/1750 bios-t és a memóriát adrenalin-on belül húztam fel 2000-ra, így most úgy tűnik, rendben van.

    ha még nem megyek nagyon az agyatokra a sok hülye kérdésemmel :) ha innentől nem nyúlok semmi máshoz, rendben lesz a kártya úgymond...hosszabb távon? értem ez alatt, hogy 1200-ról 1411-re lett emelve a max freki és picit tényleg hallatszik ez a "sistergés" vagy "visítás" magas órajelnél. van, ahol azt írják, ez természetes és együtt kell élni vele, egyes kártyák gyárilag, bármilyen mókolás nélkül ilyenek.

    maga a hang nem zavaró, hiszen csak magas órajelen jön elő és egész halkan, akkor meg úgyis fejhallgató van rajtam :D

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák