Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BReal

    addikt

    válasz deja vu #6149 üzenetére

    Így van, pontosan ezért nem kell ilyen kijelentéseket tenni, amit te is tettél, hogy nudli a 480 1440p-re, mert a jelenlegi játékokkal még maximum beállítások mellett sem igaz (meggyőződésem szerint) az emberek nagy többsége számára.

    (#6150) Zanik: Ettől még azért van, akinek 1440p monitora van (Steam survey szerint az, és a 4k kijelző is elhanyagolható százalék), nyilván ott van olyan, mint deja vu, aki több fps-t akar, a többinek meg elég kevesebb. Viszont én pont a 4k erőltetése miatt bízom abban, hogy akár már 1-2 generáció múlva akár a 480-1060 kategóriájú kártyák is képesek lesznek normális sebességgel futtatni 4k-ban a játékokat, mert így a FHD monitoromon élvezhetem akár az annál 1-gyel kisebb kategóriájú (és egyúttal olcsóbb) VGA-k teljesítményét. :) Az én Dell U2414H-m most 1-1,5 éves kb, jelenleg semmi esetben sem cserélném le, annyira imádom. Először féltem a méretétől (17"-ról váltottam), így megnézve maximum 27-re váltanék már erről a nézési távolságról. Ha majd egyszer lemegy olyasmi árra egy 27-es 4k IPS monitor, mint ez volt (70e Ft), akkor elgondolkodok a cserén. Viszont erre garantálom, hogy nem kerül sor. :D Viccet félretéve, ha egy ilyen monitor 100e körül beszerezhető lenne pár év múlva, elgondolkodnék rajta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák