Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz Danecay #42185 üzenetére

    Sziasztok!

    Sajnos továbbra is fennáll az a problémám amit korábban leírtam abban a kommentben amire most válaszolok, konkrétabban a zajosodás a fehér felületeken. Kipróbáltam a Firefox-ot, és a Word-öt is hardware-s gyorsítás nélkül de nem változott semmit a helyzet. Egyébként ugyanúgy látszik Notepad alatt vagy a Win indulásával automatikusan betöltődő és megnyíló Realtek HD hangkezelő fehér felületén és gyakorlatilag minden fehér felületen. Írtam korábban, hogy a laptopra átdugva a monitort nem jelentkezett a probléma majd újra visszadugva a VGA ugyanazon HDMI csatlakozójába ismét fellelhető volt, ugyanakkor abban az esetben is megszűnt amikor a VGA egyik HDMI-jéből átdugtam a másikba viszont újraindítás után a másik HDMI-vel is jelentkezett. Volt továbbá Linux Ubuntu alatti próba ami alatt nem tapasztaltam a zajosodást de meg tudom szüntetni úgy is, hogy alvó állapotba teszem a gépet majd felébresztem, ekkor szintén megszűnik.
    Írtam korábban az LG supportnak is, mire azt válaszolták, hogy szervizeltetni kellene a monitort és, hogy küldjem el, vigyem be, de a fenti tesztekből én mégis azt a következtetést vonom le, hogy mégsem a monitorral van a baj.

    A tippeket, ötleteket továbbra is szívesen fogadom! :R

Új hozzászólás Aktív témák