Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz M@rdel #1405 üzenetére

    Név szerint a 380 utódja...de mivel 480X nem lesz, inkább a 380X után érkezik ez CU-ban és ROP-ban.
    Szóval ez a "40%" így már nem is olyan nagy szám. Ha már névutód szerint vesszük, a 970-re iszonyú pofont vert az 1070... 980-on és 980Ti-n keresztül.. néhol 50-60%-okat. drága is mondjuk :D

    Persze így is jó lesz a 480, főleg Vulkanban, DX12 alatt (Igaz, hogy a többi GCN is ugyan úgy gyorsul, főleg a sok CU-s kártyák mint a Fury X)... Én is 480-at veszek Customban majd valamit... de azért nem vagyok elájulva a nagy ugrástól sem. Főleg, hogy a jelek szerint csutkára van facsarva a chip. Valószínűleg 1000-1100 MHz körül akarták kiadni, ehhez passzolna is a 6 pin - úgy szép is lenne egy 1350-1400 MHz tuning.

    Szóval jó cucc, de nem egy 4850 / 4870 super best buy VGA... de szép is volt annak idején... a chartokban ennyiért csúcskártyát kaptunk, csak az SLI/CF előzte meg sok helyen..., nosztalgiáztam most egyet a PH! teszten... 35K/60K áron mit kaptunk :)) Persze a forintot is aranyból volt inkább.

    2008: "...Ugyanez elmondható a HD 4870-ről is, azzal a különbséggel, hogy a partnereink árlistái szerint kb. 60 000 forintos videokártyát már sokkal kevesebben fogják maguknak megengedni."

    LoL... mostanában lassan a netezéshez is már 100K-s VGA kell :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák