Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    hát ja én se akarok fogyasztásmérőt venni ezért,ennyire nem érdekel csak egy sacc/kb idle meg full terhelten a rendszer.kivi lennéka régi p4 rendszer emnynit ehetett....
    Szerintem +1 év gari enm sokatér.ha nem feszeled tul nem baxtatod akkor smemi baja ezeknek a cuccoknak manapság má biztosan jot gyártanak.
    ha valami hiba van az meg hamar pár honap vagy akár óra alatt kijön.tulmelegedéstől pusztulhat le minden de mivel enm sokat fogyaszt alig melegszik nincs velée gond.én nem ismerem az Asus 7700 szériát nekem a sapphire.ral semmi bajom.

    ha futotta volna rá én is i3at vettem volna a b75be.hossztávon emgéri egy minőségi 400+os táp.igaz hogy 15e de nekem is vagy 6 éve megy már...
    elöző konfignál sokan riogattaka a nagy tuninghazavágja hamarabb a a rendszert hát nekem kb 8 évet ment 1 giga tuninggal a p4 és smemi jele nem volt ilyesminek.tudni kell hol a határ. mega feszt békén kell hagyni.

    vlevi>>a 7750 felét enné mint a 7770 ez elég hihetetlen nem?egy széria....azért az a 80w nem sok.de idle.be 17w az meg irto ekvés vagy ennyire takarékosak már?ezért veszi vissza az órajelet 300ra? :U
    az nvidia gtx.ek brutálisna fogyasztanak....

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák